Zennio Z70 v2 dokunmatik ekran sayesinde kullanıcılar, kişiselleştirilmiş sahneler oluştururken, bağlı tüm cihazları merkezi olarak kontrol etme olanağına sahiptir. Dokunmatik ekran, uzaktan yönetim, görüntülü interkom ile senkronizasyon ve sesli kontrol için Zennio Remote uygulamasını içerir.

Z70 v2 cihazı, maksimum konfor sunmak için bağlı ev veya otel odasının toplam yönetimine izin veren, yüksek performansa ve basit ve sezgisel kontrole sahip en yeni nesil 7 inç renkli kapasitif dokunmatik ekrandır. Z70 v2 dokunmatik ekran, boyut, tasarım, çok yönlülük ve lisanslama sistemi açısından öncekilerden farklıdır.

Minimalist ve dikkatli tasarımıyla Z70 v2, sıcaklık ve hareket sensörleri aracılığıyla aydınlatma, panjur ve sıcaklık yönetimi gibi bağlantılı evin basit ve sezgisel kontrolünü sunar. Ayrıca Zennio GetFace IP görüntülü kapı giriş sisteminin entegrasyonunu destekler.

Tüm cihazların telefon veya tabletten yönetilmesini sağlayan ve IOS ve Android işletim sistemleriyle uyumlu Zennio Remote uygulaması da kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Uygulama, akıllı hoparlörlerle bağlantı yoluyla sesli kontrol işlevselliğini içeriyor.

Zennio Z70 v2 dokunmatik ekranın avantajları

Z70 dokunmatik ekranı mobil uygulama ile birleştirerek, termostatların programlanması, elektrikli cihazların imar edilmesi, tente ve panjur kontrolü ile gerçekleştirilen verimli enerji yönetimi sayesinde kullanıcılar daha fazla enerji tasarrufu gibi birçok avantaj elde edecekler. diğerleri arasında kullanılmayan cihazların bağlantısının kesilmesi olarak.

Zennio Z70 v2, alarmların etkinleştirilmesi, duman, sel, gaz veya izinsiz giriş algılama gibi ev durumu hakkında kullanıcıları bilgilendirmek için sensörleri ve uzaktan kumandayı birlikte kullanır. Ayrıca bağlı görüntülü kapı giriş sistemi ile kapıyı çalan kişilerin cevaplanıp cevaplanmadığına bakılmaksızın görüntü kaydı her zaman kayıt altına alınacaktır.

Öte yandan, cihazların sürekli iletişimi ve Zennio Remote uygulaması sayesinde, sahipleri diğer hususların yanı sıra enerji tüketimini veya sistemlerin uzaktan bakımını her zaman bilecekler.