Interkontrol ev otomasyonu/akıllı ev sistemleri konusunda kaliteli, ucuz ve güvenilir ürünleri entegratörlerin kullanımına sunmaktadır. En son teknolojileri takip ederken, projelerinize derinlik kazandıracak ürünleri tespit ederek tedarik etmek en önemli amaçlarımızdan biridir.

DAHA AZ ENERJİ TÜKETİMİ

Günümüzde enerji tasarrufu ve yönetimi en önemli sorunlardan birisidir. Şu an kontrol ve tasarruf için yapılacak harcamalar süreli kazanç sağlayacak ve ayrıca konforu da en üst seviyede tutarak yaşanılan mekandan keyif alınmasını sağlayacaktır.

Interkontrol tarafından kullanıma sunulan ürünlerin çok önemli bir kısmı termostat özelliğine sahiptir. Her türlü KNX cihazı kumanda etme özelliği yanı sıra bir veya iki termostatı üzerinde barındıran KNX ürünleri yatırım tasarrufu yanında duvar da da en az yeri kaplayarak sakin ve sade tasarımlara olanak sağlamaktadır. Zennio ve Iddero ürünleri enerji ölçümü ve yönetimi konusunda tüm olanakları kullanıcılara sunmaktadır. Bu cihazlarla klima, yerden ısıtma, fancoil ile ıstma/soğutma, radyatör ve elektrikli ısıtma kontrol edilerek konforun yanında tasarruf da sağlanmaktadır.

KLİMA

Klimaların kontrolunu sağlayan Zennio Klima ürünleri sayesinde klimaların(VRV, Kanal tipi, Split vb.) açılması, kapanması ve sıcaklık ayarlarının belirli sınırlar içinde kontrol altına alınarak gereksiz ısıtma veya soğutma engellenmekte, ayrıca açık unutulan klimalar otomatik olarak kapatılarak israf önlenmektedir.

IP

IP teknolojisi her konuda temel iletişim protokollerinden biri olmuştur. IP sayesinde sayısal kameralar ve kameralı kapı zilleri gibi ürünler KNX tabanlı dokunmatik paneller içinde kendilerine yer bulmuşlardır. Maestro ve Iddero dokunmatik ekranlar bir çok ekranın duvarı işgal etmesini önlenmiş ve son derece şık çerçeveleri ile evlerde yerlerini almışlardır. IP teknolojileri devreye girmesi ile evin içinden veya dışından evin kontrolu ve izlenmesi herhangi bir bilgisayar, akıloı telefon veya tablet bilgisayar ile yapılabilir hale gelmiştir.

MÜZİK

Dileğiniz müziği evinizin dilediğiniz yerinde dinlemek istemez misin?

Russound çok bölgeli müzik amplifikatörleri sayesinde evinizin her yerinde istediğiniz müziği dinleybeilrisiniz. Müziğiniz isterseniz CD üzerinde olsun, isterseniz Ipad, Ipod veya Iphone üzerinde olsun veya bilgisayarınızda olsun ister bulunduğunuz odada veya parti veriyorsanız tüm evde dinleyin. Internet radyoların bağlanın veya yerel radyo yayınlarını dinleyin.

Siz salonda tatlı bir müzik eşliğinde akşamın tadını çıkarırken, çocuklar da odalarında kendi sevdiklerini dinlesin. Keyif sizin.

 

Neden Interkontrol?

 

  • Interkontrol herkesin bildiğini değil, az bilineni ve sıra dışı olanı keşfedip piyasaya sunar.
  • Birinci sınıf mal ve hizmeti sunmak amacıyla Avrupa ve ABD firmaları ile çalışır.
  • Doğru fiyatla ürün temin etmek için çalışır.
  • Sağladığı ürünler öncelikle müşteriye tasarruf sağlar, daha temiz bir dünya için bir katkıdır.
  • Sağladığı ürünler hakkında istendiğinde eğitim verir.
  • Sağladığı ürünlerin doğru kullanılabilmesi için bağlanacağı diğer sistemler konusunda da her türlü desteği sağlar.